Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Ece Gürsel'den Açıklama

  Paylaş
  avatar
  €F€
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 659
  Kayıt tarihi : 09/09/09
  Yaş : 31
  Nerden : İstanbul~

  Ece Gürsel'den Açıklama

  Mesaj  €F€ Bir Salı Eyl. 29, 2009 4:15 pm

  Lüks Bir Otelde 20 Bin Tl Karşılığında Çok Ünlü Bir Mankenle Alem Yaptığı Belirlendi.çok Geçmeden de Bu Ünlü Mankenin Ece Gürsel Olduğu İddia Edildi.

  son zamanların en büyük uyuşturucu operasyonuna CHP'li Hakkı Süha Okay'ın da adı karıştı. Fehmi Okay teknik takibe takılan görüşmelerinde İstanbul'da lüks bir otelde 20 bin TL karşılığında çok ünlü bir mankenle alem yaptığı belirlendi.Çok geçmeden de bu ünlü mankenin Ece Gürsel olduğu iddia edildi. İddialar bugün gazetelerde de geniş yer buldu. Haberlerin yayınlanmasının ardından ünlü manken jet bir açıklama yaptı.  ıstanbul’da iki hafta önce gerçekleştirilen, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan ile dördüncü sınıf emniyet müdürleri Murat Nemutlu ve Mustafa Aral’ın da aralarında bulunduğu 12 kişinin tutuklandığı son zamanların en büyük uyuşturucu operasyonu kapsamında CHP'li Okay'ın kardeşi Mustafa Fehmi Okay da tutuklandı.

  Uyuşturucu baronu Habip Kanat ve Hüseyin Rıza Işık’ın da podyum dünyasının ünlü güzelleriyle para karşılığı birlikte olduğu öne sürüldü. Böylece operasyon mankenler dünyasına sıçradı. Polisin takibine takılan mankenlerin “para karşılığı seks yaptıkları” iddiasıyla önümüzdeki günlerde emniyete çağrılarak ifadelerinin alınacağı belirtiliyor. Haberin basın-yayın organlarında yayınlanmasının ardından manken Ece Gürsel'den açıklama geldi.

  İşte Ece Gürsel'in açıklaması:

  ''Gazetelerde ve haber sitelerinde hakkımda çıkan karalama haberlerini şiddetle kınıyorum. Tamamen hayal ürünü olan bu olayda eylemi gerçekleşdirildiği söylenen mankenlerin baş harfi yazılıp yayınlanırken benim ismimin bastıra bastıra konuda geçmesi nasıl bir habercilik anlayışıdır bu doğru bir davranış değildir. Böyle gazetecilik yapılmaz. Bu kişiler hakkında en ağır ceza davası açacağımı bildirmek isterim.

  Albüm öncesi çıkan bu haberlerin yakın dostum diye değerlendirdiğim ve bildiğim kişiler tarafından karalama amaçlı yapıldığını düşünmekteyim. Çamur at izi kalsın mantığı ile bir yere varılamayacağını herkes görecek. Konu ile alakalı adı geçen Mustafa Fehmi Okay'ı ne ben tanırım nede o beni tanır. Gelişmeleri bende sizler gibi basından takip ediyorum. Herkes işine nasıl geliyorsa öyle konuşup yorum yapıyor ama bundan böyle bana karşı yapılan her harekete ve söyleme en sert biçimde karşılık vereceğimi bildiririm.'' 3 saat önce.. [1768671]

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 5:36 pm