Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Düğün ve Evlilik Platformu

  Paylaş
  avatar
  ismailcan10

  Mesaj Sayısı : 5
  Kayıt tarihi : 21/09/18
  Yaş : 28
  Nerden : Çanakkale

  Düğün ve Evlilik Platformu

  Mesaj  ismailcan10 Bir Çarş. Kas. 21, 2018 1:03 pm

  Evlilik arifesindeki her gelin adayının hayallerini süsleyen bir gelinlik modeli vardır. Düğün tarihi yaklaştıkça gelin adaylarını tatlı bir telaş sarar. Düğünün ilk dans müziği, düğünün yapılacağı yer, organizasyonun detayları, damat kıyafeti, adetler gelenekler görenekler derken önünüzde halledilmesi gereken pek çok problem gelin adayını bekliyor olur.

  Bu özel günün tartışmasız en önemli detayı gelinlik modeli konusunda kararı netleştirmektir. Bu noktada gelin adaylarının yardımına modaevlerinin her sene yeniledikleri gelinlik koleksiyonları yetişiyor. Gelinlik modelleri konusunda çok fazla çeşit seçeneği var.

  Modaevleri haute couture olarak adlandırılan kişiye özel gelinlik seçimlerinin yanı sıra maliyet anlamında daha uygun bir çözüm olarak görülen hazır gelinlik modellerini gelin adaylarının beğenilerine sunuyor. Çok çeşitli gelinlik modellerinin içinde elbette seçiminizi yaparken düğün konseptinize , vücut proporsiyonuza uygun olarak seçmeniz daha şık bir sonuç elde etmenizi sağlıyacaktır. Gelinlik modelinize karar verdikten sonra sıra gelinliğin tamamlayıcı aksesuarına karar vermeye gelecektir.

  Gelinlik aksesuar seçiminde tercihiniz duvak’tan yana ise duvak modelinizin şekline çalıştığınız modaevi ile beraber karar vermeniz de fayda var. Aksesuar seçiminde duvak dışındaki alternatifleriniz arasında gelin tacı, gelin şapkası yada gelin tokası tercihini kullanabilirsiniz.
  Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için düğün sürecinde ihtiyacınız olan tüm firmalarla sizleri buluşturmak için yanınızdayız.

   Forum Saati Çarş. Ara. 19, 2018 4:28 pm