Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Tabela ve Reklam

  Paylaş

  creeper123

  Mesaj Sayısı : 617
  Kayıt tarihi : 31/05/17

  Tabela ve Reklam

  Mesaj  creeper123 Bir Paz Ekim 14, 2018 12:40 am

  Uzun yıllardır yaptığımız kaliteli işlerin bize kazandırdığı itibar ve gururla firmamız hizmetlerini sürdürmektedir. tabela ve reklamcılık sektöründe ilk günden bu yana teknolojinin ilerlemesi ile en yenilikçi çalışmaları siz değerli müşterilerimizle verdiğimiz hizmet sayesinde paylaşmaktayız. Bir iş yerinin tanıtımı ve reklamı için ışıklı tabela en önemli unsurların en başında yer almaktadır. Firmamız sizin isteklerinizi en doğru şekilde yapmaktadır. En son sistem teknolojik donanımlar ve profesyonel eğitimli grafikerlerimiz sayesinde tabela ile reklamınız en iyi şekilde yapılmaktadır.

  Tabela Çeşitlerimiz
  Tabela yaptırma ihtiyacınız olduğu zaman seçmekte zorlanacağınız bir çok tabela çeşitleri vardır. Bu tabela çeşitleri ayrıca teknolojinin ilerlemesi sayesinde kendi aralarında da farklı modelleri vardır. Eski modellerden biri tabiki en son gelişmiş hali ile ışıklı tabelalar. Işıklı tabela bir mekanın dikkat çekmesi için olsun ya da diğer iş yerlerden farklı olduğunu göstermek adına olsun tabelanın çevresi led ışıkları ile kaplı olması anlamına gelmektedir. Bu led ışıkları sayesinde ne kadar güzel olduğu anlaşılır. Ayrıca totem tabela, ışıksız tabela, neon tabela, led tabela, vinil tabela, kutu harf tabela, pullu tabela ve daha bir çok farklı tabela çeşitleri bulunmaktadır.

  Tabela Fiyatları
  Tabela tasarımında harcanan zaman, maliyetler, tasarım süresince verilen emek, tabelanın boyu ve yapılış çeşitlerine göre tabela fiyatlarının belirlenmesi çok önemli sebeplerin başında yer almaktadır.

   Forum Saati Çarş. Ara. 19, 2018 4:39 pm