Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Geçici Çit ve Panel Çit Sistemleri

  Paylaş

  fenomenvinc

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 07/06/18
  Yaş : 38
  Nerden : İstanbul

  Geçici Çit ve Panel Çit Sistemleri

  Mesaj  fenomenvinc Bir Ptsi Haz. 18, 2018 3:20 pm

  Geçici önlemler alınması gereken yerlerde genellikle geçici çit çekilerek insanların geçişi önlenebilir. Özellikle şehir içinde önlem alınması gereken durumlarda bu çitler tercih edilir. Portatif olan bu çitleri kısa sürede kurmak ve geri kaldırmak oldukça kolaydır. Bu yüzden mobil çit olarak da adlandırılmaktadır. Ayrıca sabit olarak kullanılabilen panel çit da uygunluğu ile bilinmektedir.

  Geçici Çit Nedir?

  Geçici çitler güvenlik bariyeri denilen geçici güvenlik önlemlerinde kullanılan çitlerdir. Boru profil çerçeveden oluşan çitler, genelde kare ya da dikdörtgen şeklindeki küçük parçalı çitlerdir. Çit malzemesi olarak ise sac ve çelik kullanılmaktadır. Bu ürünler talebe göre özel olarak imal edilebilir.

  Geçici Çit Kullanım Alanları

  Geçici çitleri en çok şehir içindeki inşaat sahalarında ya da etkinlik alanlarında görebilirsiniz. İnşaat sahalarına insanların girişini önlemek ve hatta yakınından dahi geçmelerini önleyerek tehlikeden uzak durmasını sağlamak için bu çitler çekilir.
  Halka hitap eden ve çok sayıda katılım olan organizasyonlarda karışıklığı önlemek, düzen ve güvenliği sağlamak için geçici çit kullanılır. Bu çitlerle kişilerin yönlendirilmesi sağlandığı gibi, belirli alanlara girişi de yasaklanabilir. Festivaller, sportif faaliyetler, konserler, gösteriler, mitingler ya da toplumsal olaylarda genellikle bu çitler kullanılır.
  Çağdaş bir çevre güvenliği için geçici çitler çokça kullanılır. Mobil çitler küçük parçalardan oluşan ve yan yana birleştirilmesi ile bir sınır çizen çitlerdir. Bu çitler montajı da geri sökülmesi de oldukça kolay ürünlerdir. Bu yüzden geçici olarak sadece bir ya da birkaç günlüğüne alınan güvenlik önlemlerinde çokça tercih edilir.

  Geçici Çit Ölçüleri

  Geçici çit modelleri genellikle kare ve dikdörtgen çitlerdir. Bu çitlerin genelde boru profillerden oluşan ve tel örgüden oluşan iki çeşidi bulunur. Güvenlik önleminin ciddiyetine göre seçim yapılabilir. Profil çitler daha güvenliklidir denilebilir.
  Çitler genelde bireysel olarak küçük parçalardır. Güvenlik sağlanacak olan alanın büyüklüğüne göre çok sayıda çit ile istenilen ölçüler yakalanmaktadır. İhtiyacınızı belirtmeniz halinde firmamız sizin için ölçüleri çıkaracaktır.
  Geçici çit modelleri portatif ürünler oldukları için pek çok farklı yerde, sürekli olarak kullanımı mümkündür. Bir kez aldığınız çit size yıllarca farklı durumlarda yeterli olacaktır.

  Daha detaylı bilgi için http://www.hakanpanelcit.com/tr  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   Forum Saati Çarş. Kas. 14, 2018 9:42 pm