Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Estetik Cerrahi Uzmanı - Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin

  Paylaş

  nullsix

  Mesaj Sayısı : 1783
  Kayıt tarihi : 29/07/10

  Estetik Cerrahi Uzmanı - Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin

  Mesaj  nullsix Bir Salı Mayıs 08, 2018 3:01 pm


  Web site adı : Bilgesezgin.com

  Site ile ilgili başlık : Estetik Cerrahi Uzmanı - Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin

  Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Mayıs 2008

  Açıklamalar : Bilgesezgin.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoş geldiniz. Site aracılığı ile; estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı olan Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin'den randevu talep edebilirsiniz.

  Gerek yüz gençleştirme, gerek meme estetiği, gerek dudak estetiği gibi ihtiyaçlarınızı buradan karşılama fırsatı bulabileceksiniz.

  Cildinizdeki kırışıklıklardan memnun değilseniz, kırışıklık tedavisi için buradan randevu almanızı tavsiye ederiz. Bilgesezgin.com isimli internet adresi üzerinden, sadece randevu taleplerinizi iletmekle kalmayacak, bu site sayesinde Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin'e sorular da sorabileceksiniz. Sitede, pek çok farklı konu ile ilgili kapsamlı makalelere de yer verilmiştir. Örneğin; botoks, facelift, liposuction, karın estetiği, bacak estetiği, yüz ve boyun estetiği gibi konular bu sitede analiz edilir.

  Pek çok kişi burun estetiği konusunda Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin'e başvurmaktadır. İstanbul Bağdat Caddesi içerisinde hizmet veren Bilge Sezgin ile iletişim kurmak adına, 0543 813 67 52 numaralı WhatsApp hattına mesaj gönderebilirsiniz.   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 4:46 pm