Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Danışmanlık Firmaları

  Paylaş

  creeper123

  Mesaj Sayısı : 645
  Kayıt tarihi : 31/05/17

  Danışmanlık Firmaları

  Mesaj  creeper123 Bir Ptsi Nis. 30, 2018 10:13 pm

  Hibe sunan ulusal ve uluslararası kurumlara yönelik olarak uygun proje hazırlamak ve yürütmeyi edinen danışmanlık firmamız zamanla faaliyet alanlarını genişleterek adını hazırlamış olduğu fizibilite raporlarının yanında düzenlediği eğitimler ve sunmuş olduğu kurumsal gelişim danışmanlık uygulamaları ile adını duyurmaya devam etmektedir. Ar-Ge projeleri ile beraber sosyal projelere geniş bir yelpazede kazanılmış olan proje kültürü, danışmanlık firmamızın yeni girişim alanlarında da son derece başarılı olmasını sağlamaktadır. ISO danışmanlık firmaları ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'ni en iyi şekilde uygulamaktadır.

  Konya Danışmanlık Hizmeti
  ISO 9001 ISO 9001 standartlarının kurulması konusunda firmalar bünyelerinde yer alan personellere eğitim aldırmak için bu sistemi kurabilmesinin yanında, danışmanlık firmalarından da profesyonel destek alabilmektedir. ISO belgesi ile beraber danışmanlık firmamız sizlere ce belgesi danışmanlık konusunda da hizmet vermektedir.
  Konya danışmanlık firmamız tüm belgelerin gereklilik ve özelliklerini yetkililere aktarırken bilgi dağılım ve yayılımı anlamında da öncülük ediyoruz. Sürekli olarak büyüyen İstanbul iso 9001:2015 danışmanlığı gibi kalite yönetim sistem uygulamaları ile beraber yanı sıra RoHS belgesi gibi farklı belgelendirme konularında firmalara yön gösteriyoruz. Firmamız konya danışmanlık firmaları dendiği zaman ilk aklama gelen danışmanlık firmaları arasındadır. ISO belgesi veren Konya danışmanlık firmaları arasındadır farkımızda belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri konusunda kaliteli hizmet uygun ödeme koşulları ile tanışmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 5:38 pm