Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Mankenler Aleminde Panik

  Paylaş
  avatar
  €F€
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 659
  Kayıt tarihi : 09/09/09
  Yaş : 31
  Nerden : İstanbul~

  Mankenler Aleminde Panik

  Mesaj  €F€ Bir Salı Eyl. 29, 2009 4:16 pm

  Son Zamanların En Büyük Uyuşturucu Operasyonuna Adı Karışan CHP'li Hakkı Süha Okay'ın Kardeşini Lüks Bir Otelde 20 Bin Tl Karşılığında Manken E.g. ile Yaptığı Alemin Yaktığı İddia Edildi.[b]


  Son zamanların en büyük uyuşturucu operasyonuna adı karışan CHP’li Hakkı Süha Okay’ın kardeşini lüks bir otelde 20 bin TL karşılığında manken E.G. ile yaptığı alemin yaktığı iddia edildi. Uyuşturucu baronu Habip Kanat ve Hüseyin Rıza Işık’ın da podyum dünyasının ünlü güzelleriyle para karşılığı birlikte olduğu öne sürüldü. Böylece operasyon mankenler dünyasına sıçradı. Polisin takibine takılan mankenlerin “para karşılığı seks yaptıkları” iddiasıyla önümüzdeki günlerde emniyete çağrılarak ifadelerinin alınacağı belirtiliyor.

  İstanbul’da iki hafta önce gerçekleştirilen, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan ile dördüncü sınıf emniyet müdürleri Murat Nemutlu ve Mustafa Aral’ın da aralarında bulunduğu 12 kişinin tutuklandığı son zamanların en büyük uyuşturucu operasyonu kapsamında hakkında arama kararı çıkartılan Mustafa Fehmi Okay dün gözaltına alındı.

  'Baron'un sağ kolu’ iddiası

  CHP Grup Başkan Vekili Hakkı Süha Okay’ın kardeşi olan Mustafa Fehmi Okay’ın, 200 milyon Captagon hap imal edebilecek uyuşturucu maddenin yakalandığı operasyonda kapsamında yapılan telefon dinlemelerine takıldığı tespit edildi. “Uyuşturucu baronu” Habip Kanat’ın sağ kolu olduğu ve imalathanenin yöneticisi konumunda olduğu iddia edilen Mustafa Fehmi Okay, polisin yaptığı teknik takibe takıldı. Yaklaşık bir yıldır uyuşturucu şebekesinin faaliyetlerini izleyen İstanbul Narkotik polisi, şebekenin üst düzey sorumluları uyuşturucu baronu Habip Kanat ve “Hassas Burun” kimyager Hüseyin Rıza Işık’ın kadınlarla İstanbul’da lüks otellerde alem yaptığını tespit etti.

  20 bin TL’lik alem

  Vatan Gazetesi'nden Dilek Yıldız'ın haberine göre, yapılan takiplerde şebekenin üst düzey bir yetkilisinin lüks bir otelde manken E.G. ile 20 bin TL karşılığında birlikte olduğu belirlendi. Polisin yaptığı araştırmalarda bu kişinin CHP Grup Başkan Vekili Hakkı Süha Okay’ın kardeşi Mustafa Fehmi Okay olduğu anlaşıldı.

  Mankenlerin ifadesi alınacak

  Okay’ın alemini tespit eden polis, Habip Kanat ve Hüseyin Rıza Işık’ın da manken T. ve manken P. ile 20 bin TL; manken A. ile 15 bin TL; manken B. ile 3 bin TL karşılığında lüks otellerde birlikte olduğunu belirledi. Narkotik polisinin yaptığı bu takip, operasyonun mankenler dünyasına sıçramasına da neden oldu. Polisin takibine takılan mankenlerin “para karşılığı seks yaptıkları” iddiasıyla önümüzdeki günlerde emniyete çağrılarak ifadelerinin alınacağı belirtildi. 29.09.2009 12:05 [1768357]

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 5:16 pm