Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  tüplü ve öfkeli

  Paylaş

  siocu

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 13/03/13

  tüplü ve öfkeli

  Mesaj  siocu Bir Perş. Tem. 25, 2013 12:57 pm

  Hızlı ve Öfkeli 6 filmi sinema severler tarafından günlerdir bekleniyor.Artık o gün gelip çattı hızlı ve öfkeli hayranları için 6. serisi full Türkçe dublaj olarak sinema izleme sitesine eklenmiştir.Dileyen partlar halinde veya tek part halinde filmi doyasıya izleyebilir.Filmin diğer serilerinide izlemek isteyenler için sitemizin arama kutusu kısmını kullanıp bulabilirler.
  Gelelim hızlı ve öfkeli 6 filminin konusuna.Konusu hepimizin bildiği gibi aksiyon, maceradır.Bu serisinde daha heycanlı sahneler sizleri bekliyor olacak.Bunun için tek yapmanız gereken şey sitemizi ziyaret etmek.

  Kısaca özet: Dom ve Brain yaptıkları iş sonucunda 100 Milyon Dolar para kazanmışlar, onlar kazandıkları paranın keyfini sürüyor. Fakat evlerini, yaşadıkları yeri özledikleri için bu özlem onları huzursuz ediyor. Bu para emekli olmaları için yeterli bir miktardır fakat yaşamları boyunca kaçarak yaşamaları Hızlı ve Öfkeli 6 izle ve evlerinden uzak olmaları gerekmektedir. Bu sırada Hobbs ortaya çıkar, 12 ülkede isim yapmış tanınmış zeki bir adamdır.Hobbs Shaw'ın peşindedir. Bu konu için Dom ve ekibinden destek ister. Dom dünyanın her biyerine dağılmış olan ekibini kısa süre içinde bir araya toplar ve karşılığında ekip ondan özgürlüklerini geri ister, yani eve dönecekler ve komple affa uğrayacaklardır...hd film izle Daha fazla ayrıntı için filmi izlemenizi tavsiye ederiz...

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 9:14 am