Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Magazin haber : İyi Bir Şey mi Bu Şimdi?

  Paylaş
  avatar
  Admin
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 801
  Kayıt tarihi : 22/09/09
  Yaş : 31
  Nerden : İstanbuL~

  Magazin haber : İyi Bir Şey mi Bu Şimdi?

  Mesaj  Admin Bir C.tesi Ara. 12, 2009 4:29 pm  CNNTURK'te Saba Tümer'in programına konuk olan Adanalı dizisinin Maraz Ali'si Mehmet Akif Alakurt, oynadığı rolden çocukların çok etkilendiğini söyledi ve sokakta kendisiyle karşılaştıklarında neler sorduklarını anlattı.

  Adanalı'nın özellikle yeni sezonunda en çok çocukların beğeniyle izlediğini anlatan Alakurt'un bazı sözleri "Dövüşe, bıçaklara, hızlı araba kullanmaya özenmek iyi bir şey mi?" sorusunu doğurdu.

  Alakurt, "Sıla'da başka bir kesim çok beğeniyordu. Adanalı'da çocuklar çok seviyor bu projeyi... Bu seneki senaryo daha böyle layloma döndü galiba o yüzden çocuklar daha seviyor. Bizim oynadığımız karakterler kahraman gibi geliyor. Çizgi filim kahramanı gibi hissediyorlar. Maraz Ali, işte 'Nasıl abi?' geliyor böyle, 'Nasıl dövüyorsun sen o adamları?, 10 kişiyi dövüyorsun, bıçak sallıyorsun, ne güzel araba kullanıyorsun' falan. Hani o Batman gibi, böyle bir şey olarak görüyor bizi" diye konuştu.

  Ekran başındakilerin şaşkınlıkla dinlediği sözlerine sokaktaki çocukların kendisini gördüğünde taş kesilip kalakaldıklarını söyleyerek devam eden Mehmet Akif Alakurt, "Benimle gözgöze geldiği zaman kalıyor böyle. Taş gibi kesiliyor. inanamıyor karşısına çıktığıma.... Sonra zaten topuklayıp kaçıyor" dedi.

  Bu arada Alakurt, 15-16 yaşında sokak dövüşleri yapılan bir yere ailesinin desteğiyle ders almaya gittiğini ve spor da yaptığını söyledi. Ancak bugüne kadar bir kavgaya karışmadığını da belirten Alakurt, "Zorda kalsan birini indirir misin?" şeklindeki soruya da "Kimseyi indirmem. Öyle bir şeyim yok. inşallah zorda kalmayız... Dövüş sanatı kuvvete bağlı bir şey değlidir. insan anatomisi denen bir şey vardır... Bu teknikle alakalı" açıklamasını yaptı. (TelevizyonGazetesi.com) 4 saat önce.. [1842687]

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 9:42 am