Büyük Sinop Forum Sitesi

Büyük Sinop Forum Sitesi

Sinop Resimleri, Sinop Video, Sinop haberleri, Sinop Hakkında Herşey...


  Magazin haber : Deniz Seki, İlk Kez Canlı Yayındaydı

  Paylaş
  avatar
  Admin
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~
  ~Site Sahibi ve KuruCuSu~

  Mesaj Sayısı : 801
  Kayıt tarihi : 22/09/09
  Yaş : 31
  Nerden : İstanbuL~

  Magazin haber : Deniz Seki, İlk Kez Canlı Yayındaydı

  Mesaj  Admin Bir Ptsi Kas. 23, 2009 8:49 pm

  Magazin haber : Deniz Seki, İlk Kez Canlı Yayındaydı

  Suskunluğunu bugün yaptığı bir basın toplantısıyla bozan ünlü şarkıcı Deniz Seki, akşam da Star Tv'nin ana haber bültenine konuk olarak yaşadığı süreci anlattı.

  Bir kitap yazmayı çok istediğini dile getiren Deniz Seki, çok fazla not aldığını ve bunu yapmak için uzun süre çalışması gerektiğini belirtti.

  RESiM DE YAPMAYA BAŞLAMıŞ

  "Kalemim ve defterim en yakın arkadaşımdı orada. Hatta yastığımın altında saklıyordum" diyen Deniz Seki, yağlıboya resimler de yapmaya başladığını anlatarak, hiç bir tecrübesi ve bilgisi olmamasına karşın soyut resimler çizdiğini söyledi.

  ÖZGÜRLÜK HALıYA BASMAKMıŞ!

  "Beni çok besleyen şeyler oldu" ifadesini kullanan Seki, içeride en çok hasretini çektiği şeyin özgürlük olduğunu belirterek "Halıya basmakmış özgürlük, annemin elini tutmakmış özgürlük, başını kaldırıp gözyüzüne bakmakmış özgürlük" diye konuştu.

  Küçük şeylerle mutlu olmayı cezaevinde öğrendiğini de anlatan Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra yaşadıklarını ancak şarkılarda dile getirebildiğini sözlerine ekledi.

  HER ZAMAN DiK DURMAK GEREK

  Oldukça duygulanan ve gözyaşlarını zor tuttuğu gözlenen Deniz Seki, son olarak da "Hayat çok sert ve çok acımasız oluyor bazı zaman. Ama önemli olan gerçekten kendinle barışık olup, her türlü başına gelebilecek olaya, kedere, mutluluğa ve sevince karşı dik durmak gerektiğini söylemek geliyor içimden" dedi.

  Deniz Seki, röportaj sırasında 2 yeni şarkısını da seslendirdi. (TelevizyonGazetesi.com) 2 saat önce.. [1819331]

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 5:05 pm